FIE Marge Saar | Registreerimine telefonil: 53416176 | Asukoht: Kungla 15, Valga


Massaaž


Olen sündinud ja kasvanud Valgas.


1995 lõpetasin Valga Gümnaasiumi ja läksin kohe tööle. Minu põhitöökohad on kõik seotud klienditeenindusega -
OÜ LEJO, AS TRAHM, AS Hansapank, AS Kalev Chocolate Factory.


2007 asusin õppima Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžisse majandusteadust, kuid õigepea sain aru, et minu eriala peab siiski olema seotud inimestega.


2009 läksin õppima Tartusse Iluravi Rahvusvahelisse Erakooli (IREK) maniküür - pediküüri, boonusena sain juurde kuidas teha depilatsiooni.

2009-2010 töötasin põhitöökoha kõrvalt A-Karuse ilusalongis.

2010 kevadel jäin beebiga koju.

2011 sügisel tundsin, et tahan jälle õppima minna ja seekord otsustasin massaaži kasuks.

2012 asusingi õppima M.I Massaažikooli, mille lõpetasin kutseeksamiga ja vastan massöör I kutsestandardile. Praktikal olin Valga Haigla taastusravi osakonnas, kust sain kaasa väga palju häid kogemusi ja teadmisi.

2012 sügisel võtsin vastu otsuse, et tahan teha oma tervisetuba, kus saaksin pakkuda nii inimeste ihule kui hingele midagi.

2013 aprill olengi jõudnud niikaugele, et avasin Valgas, Kungla 15 oma ilu- ja tervisetoa.

FIE MARGE SUUN ILU- JA TERVISETUBA
DEPILATSIOON

DEPILATSIOON – üleliigsete karvade eemaldamine sooja vahaga on kiire ja mugav vahend pidurdamaks liigset karvakasvu. Tulemus püsib kuni 3-6 nädalat ja on Sulle täiesti ohutu.


Sile nahk teeb naise kauniks. Pärast karvaeemaldust tunned end hoolitsetult, kasvab enesehinnang.


Depilatsioon on lihtne karvade eemaldamise viis. See on kergesti kättesaadav ja üks soodsamaid meetoteid. Karvu võib eemaldada kust iganes keha piirkonnast, kuid enamasti tehakse karvaeemaldust kätelt, jalgadelt, näolt, kaenlaalustelt ja bikiinipiirkonnast.


Pärast depilatsiooni tõuseb enesekindlus ja enesehinnang. Keha näeb välja ilus ja hoolitsetud. Samuti on lihtsam hoida hügieeni. Tulemus on meelepärane nii Sulle kui Su partnerile.


Paljud naised valivad raseerimise asemel depilatsiooni. Üks põhjuseid on see, et kui raseerimise tulemus püsib 2-3 päeva, siis depilatsiooni tulemus kestab 3-6 nädalat sõltuvalt depileeritavast piirkonnast. Pärast raseerimist tungivad tugevamate karvade puhul otsad välja juba järgmisel päeval ja saavutatud efekt ongi kadunud. Seepärast peab korrektse tulemuse saamiseks taas raseerima. Kuid sagedane raseerimine tekitab jällegi nahaärritust ja muudab karvad tugevamateks.


Depilatsioonil eemaldatakse karv koos juure ehk karvanääpsuga ja nahk jääb ilus ja sile. Ka saab iga depilatsiooniga karvanääps kahjustatud ja seetõttu jääb karvakasv nõrgemaks ja hõredamaks.


Selleks, et vähendada tundlikkust, kasutame sooja vaha. Kõigepealt dessinfitseeritakse soovitud piirkonna, millele kantakse õhuke kiht mõnusalt sooja vaha. Et protseduur oleks meeldivam, kaetakse vaha kangaga, mis erinevalt paberribast võtab hästi keha kuju ja tõmbamine on vähem valus.


Kiire liigutusega eemaldatakse karvad koos juurtega. Lõpetuseks rahustatakse Su nahk spetsiaalsete seerumite ja kreemidega, millel on põletikuvastane toime ning mis niisutavad meeldivalt nahka ja aeglustavad karvade kasvu.


Kuidas peaksid end ette valmistama?


Pärast depilatsiooni...


Depilatsiooni kodune hooldus ja vastunäidustused

Et depileerimise tulemused püsiksid kaua ja nahk oleks igas olukorras ilus, on oluline pöörata piisavalt tähelepanu selle hooldusele.


Niisuta nahka iga päev nii suvel kui talvel ning koori nahka vastavalt nahatüübile paar korda nädalas duši all. Nii eemaldate nahalt surnud naharakud ning väldite karvade naha alla kasvamist ja põletiku tekkimist. Koorimine teeb naha vastuvõtlikuks niisutuskreemile ja parandab naha verevarustust.


Koorimisest veel efektiivsem on naha kuivharjamine. Harjuta end seda tegema iga päev enne dušši ja eelista looduslikust kiust harju ja kindaid. Teie nahk näib elastsem, tervem, ühtlase tooniga ja mis veel parem – kuivharjamine ei meeldi tselluliidile!


Nõuanded naha koorimiseks


Kui sul ikka pärast korraliku hooldust tükivad karvad naha alla kasvama, küsi nõu kosmeetikult, kes aitab soovitada spetsiaalseid hooldustooteid. Kui aga tekib laiaulatuslik karvanääpsupõletik (punetavad, mädased, valulikud sõlmed – eriti esinevad bikiini- ja kaenlaaluste piirkonnas), tuleb pöörduda nahaarsti poole.


Depilatsiooni vastunäidustused


NB! Mõned vastunäidustused ei tähenda, et depileerida ei saa – teatud vastunäidustuste puhul on võimalik vältida vastavaid piirkondi.


Ebasobiv aeg vahatamiseks!

Tagasi