FIE Marge Saar | Registreerimine telefonil: 53416176 | Asukoht: Kungla 15, Valga


Massaaž


Olen sündinud ja kasvanud Valgas.


1995 lõpetasin Valga Gümnaasiumi ja läksin kohe tööle. Minu põhitöökohad on kõik seotud klienditeenindusega -
OÜ LEJO, AS TRAHM, AS Hansapank, AS Kalev Chocolate Factory.


2007 asusin õppima Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžisse majandusteadust, kuid õigepea sain aru, et minu eriala peab siiski olema seotud inimestega.


2009 läksin õppima Tartusse Iluravi Rahvusvahelisse Erakooli (IREK) maniküür - pediküüri, boonusena sain juurde kuidas teha depilatsiooni.

2009-2010 töötasin põhitöökoha kõrvalt A-Karuse ilusalongis.

2010 kevadel jäin beebiga koju.

2011 sügisel tundsin, et tahan jälle õppima minna ja seekord otsustasin massaaži kasuks.

2012 asusingi õppima M.I Massaažikooli, mille lõpetasin kutseeksamiga ja vastan massöör I kutsestandardile. Praktikal olin Valga Haigla taastusravi osakonnas, kust sain kaasa väga palju häid kogemusi ja teadmisi.

2012 sügisel võtsin vastu otsuse, et tahan teha oma tervisetuba, kus saaksin pakkuda nii inimeste ihule kui hingele midagi.

2013 aprill olengi jõudnud niikaugele, et avasin Valgas, Kungla 15 oma ilu- ja tervisetoa.

FIE MARGE SUUN ILU- JA TERVISETUBA
EFT-TERAAPIA

EFT - Emotional Freedom Technique, emotsionaalse vabaduse tehnika (nimetatakse ka koputusmeetodiks - Tapping method).


"Kõikide negatiivsete emotsioonide põhjus on häire keha energiasüsteemis"

Gary Graig, EFT looja.


EFT on energeetilise psühholoogia lihtne teraapiameetod, mis on suurt populaarsust kogunud sisemiste blokeeringute vabastustehnikana.

EFT ühendab endas psühhosomaatilise haiguste käsitluse, lihtsa eneseanalüüsi ja sisenduse ning iidsed teadmised inimkeha läbivatest energiameridiaanidest. See on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid, et aidata keha energiaväljas energia liikuma saada, korrastada ning disharmoonilised blokid vabastada.


Teraapia ajal mõeldakse teemale või olukorrale, mida soovitakse tervendada (vabastada) ja samal ajal koputatakse sõrmeotstega õrnalt ja kindlalt energiameridiaanide punktidele. Selliselt vabastatakse blokeerunud energia energiakanalites ja tasakaalustatakse energia liikumine kehas ja vabastatakse emotsioon. EFT toimib ka siis, kui tegemist on aastatetaguse teemaga, mis siiani end aeg-ajalt meelde tuletab ja inimestes stressi, hirmu, viha, ärevust, valu, jm sümptome põhjustavad.


Tagasi