FIE Marge Saar | Registreerimine telefonil: 53416176 | Asukoht: Kungla 15, Valga


Massaaž


Olen sündinud ja kasvanud Valgas.


1995 lõpetasin Valga Gümnaasiumi ja läksin kohe tööle. Minu põhitöökohad on kõik seotud klienditeenindusega -
OÜ LEJO, AS TRAHM, AS Hansapank, AS Kalev Chocolate Factory.


2007 asusin õppima Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžisse majandusteadust, kuid õigepea sain aru, et minu eriala peab siiski olema seotud inimestega.


2009 läksin õppima Tartusse Iluravi Rahvusvahelisse Erakooli (IREK) maniküür - pediküüri, boonusena sain juurde kuidas teha depilatsiooni.

2009-2010 töötasin põhitöökoha kõrvalt A-Karuse ilusalongis.

2010 kevadel jäin beebiga koju.

2011 sügisel tundsin, et tahan jälle õppima minna ja seekord otsustasin massaaži kasuks.

2012 asusingi õppima M.I Massaažikooli, mille lõpetasin kutseeksamiga ja vastan massöör I kutsestandardile. Praktikal olin Valga Haigla taastusravi osakonnas, kust sain kaasa väga palju häid kogemusi ja teadmisi.

2012 sügisel võtsin vastu otsuse, et tahan teha oma tervisetuba, kus saaksin pakkuda nii inimeste ihule kui hingele midagi.

2013 aprill olengi jõudnud niikaugele, et avasin Valgas, Kungla 15 oma ilu- ja tervisetoa.

FIE MARGE SUUN ILU- JA TERVISETUBA
TAI JALAMASSAAž

Tai jalamassaaž on saanud mõjutusi Hiina traditsioonilisest meditsiinist ja India rahvaravist. Hiinast pärinevad refleksoloogilised jalakaardid koos pulgakestega jala punktide mõjutamiseks. Indiast on tulnud aga massaaži liuglev tehnika koos õlide ja salvide kasutamisega.


Jalalabal asuvad kõikide organite peegeldused ehk tsoonid. Tänu sellele saab jala kaudu mõjutada nii inimese psüühikat kui pea kõiki füüsilisi organeid. Tai jalamassaaž ei ole pelgalt lõõgastav vaid on vajadusel ka kui täisväärtuslik raviprotseduur. Tai jalamassaaž aitab tasakaalustada ja muuta paljude inimese organite toimet paremaks.


Tai jalamassaaži tulemusena tugevneb immuunsüsteem, paraneb vereringe, seedimine, tõhustub hingamine ning väheneb lihasjäikus ja -pinge. Vähenevad tursed, paraneb une kvaliteet, tasakaalustub psüühiline seisund ning leevendust saavad nii pea- ja seljavalud kui ka väsinud jalad.


Tai jalamassaaži kestvus on üks tund. Massaaž viiakse läbi kas istuvas või lamavas asendis. Massaaži fookus on jalalabal, säärel ja põlvel. Kuna jalamassaažis kasutatakse õlisid, salve ja kreeme, tuleb massööri kindlasti teavitada võimalikest allergiatest. Enne ja pärast tai jalamassaaži on soovitav juua üks klaas leiget vett. Peale massaaži ei ole soovitav jalgu ühe tunni jooksul pesta. Nii saab toime tõhusam.

Heade tulemuste saamiseks on soovitav jalamassaažis käia 5 – 10 korda, 1 – 2 korda nädalas.


Näidustused:


Vastunäidustused:

Tagasi